Wynajem do ślubu

„Dotąd dwoje choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno choć nadal dwoje.”
– Karol Wojtyła

Dzień Ślubu to z pewnością jeden z najbardziej wyjątkowych dni w naszym życiu. Niejednokrotnie o nim marzymy, śnimy, wyobrażamy sobie jak ten dzień będzie wyglądał. Dzień ten z pewnością niesie ze sobą wiele pozytywnych emocji, uczuć i wzruszeń. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Młodej Pary serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Stylowo do Ślubu. Oferujemy Państwu przejazd następującymi pojazdami:

Nestor Baron – samochód jest stylizowany na lata 20-te i 30-te z muzyką z lat dwudziestych. Jest to samochód 4 osobowy w kolorze czerwonym. Prestiżu nadają charakterystyczne linie nadwozia, opony z białym paskiem, chromowane dodatki oraz skórzana tapicerka. Posiada składany dach oraz ogrzewanie co umożliwia jazdę w chłodne, deszczowe dni. Przejażdżka tym samochodem będzie niepowtarzalnym przeżyciem w tym wyjątkowym dniu jakim jest ślub.

Kareta zaprzęgnięta w dwa siwe konie – to czteroosobowy, wyjazdowy powóz reprezentacyjny. Lando (kareta) znane było już w XVI wieku, a najbardziej rozpowszechnione w wieku XIX. Odznacza się bardzo elegancką, zgrabną sylwetką.

Naszą misją jest spełnianie marzeń, a przecież największym marzeniem każdej Pary Młodej jet to, aby Dzień Ślubu , był jedyny w swoim rodzaju. Jak z bajki.

Oferujemy Państwu wynajem auta lub karety na terenie województwa Mazowieckiego i Warmińsko Mazurskiego